خانه هوشمند لوکسین

لوکسین یک تولید کننده ایرانی تجهیزات هوشمندسازی ساختمان بر اساس اینترنت اشیا است. لوکسین در تلاش است با پایین آوردن هزینه‌های هوشمند سازی ساختمان، و رفع موانع نصب، هم‌وطنان بیشتری را قادر به بهره برداری از مزایای یک خانه هوشمند کند.

لوکسین توسط متخصصین ایرانی و با در نظر گرفتن ویژگی‌های ساختمان‌سازی ایرانی طراحی شده است. انواع روش‌های کنترلی نیز با واسط کاربری فارسی و با در نظر گرفتن ابزارهای مورد استفاده ایرانیان طراحی شده است. خانه هوشمند ایرانی برای استفاده کاربران ایرانی.

با لوکسین به آینده متصل شوید …

تمامی ویژگی هایی که از یک خانه هوشمند نوین انتظار دارید.

اپ لوکسین

اپ لوکسین یک واسط کاربرپسند و آسان برای کنترل خانه هوشمند شما، از داخل ساختمان و یا از هر نقطه جهان است. علاوه بر این، تعریف دستگاه‌های متصل به ساختمان هوشمند و راه‌اندازی سیستم هوشمند ساختمان نیز از طریق این اپ صورت می‌گیرد.

اپلیکیشن تحت وب

اپلیکیشن تحت وب لوکسین امکان کنترل روشنایی و سایر تجهیزات خانه هوشمند شما را از طریق هر دستگاهی که مرورگر وب داشته باشد فراهم می‌کند. برای مثال تلویزیون هوشمند شما می‌تواند به عنوان یک مرکز کنترل خانه هوشمند عمل کند.

بات تلگرام لوکسین

  محبوبیت پیام‌رسان تلگرام در ایران ما را بر این داشت که اعمال کنترل‌های خانه هوشمند لوکسین را از طریق یک بات تلگرام ممکن سازیم. اگر شما هم آخرین کاری که قبل از خوابیدن می کنید چک کردن تلگرام باشد، همان‌جا می‌توانید چراغ‌های خانه را خاموش کرده و به راحتی بخوابید.

کنترل‌های واسط

دستیار صوتی الکسای آمازون و پلتفرم اتصال رویدادهای IFTTT کنترل‌های واسطی هستند که به خانه هوشمند لوکسین متصلند.
برای مثال چراغ خواب شما می‌تواند با تگ شدن عکستان در اینستاگرام چشمک زند یا سناریوی خواب شما با دستور صوتی شما اجرا شود.

به خانه هوشمند خود متصل شوید

خانه های هوشمند با شما در ارتباط خواهند بود، از رفتار شما یاد خواهند گرفت، و به شما کمک خواهند کرد در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

زندگی شما با لوکسین

از شما یاد می گیرد

الگوریتم یادگیری لوکسین به صورت خودکار با زندگی شما انطباق پیدا می کند. تنها کافیست برای یک مدت از آن استفاده کنید تا با عادت های روزمره شما آشنا شود.

ما معتقدیم که یک خانه هوشمند تا زمانی که نتواند خود را مطابق با زندگی ساکنان خود بهینه سازد، هنوز هوشمند نیست.

خانه هوشمند شما باید با زندگی شما هماهنگ باشد تا بتواند به آسایش شما افزوده و در کاهش هزینه ها به شما کمک کند.

هاب لوکسین

،تمامی دستگاه های متصل به سیستم لوکسین با هاب در ارتباط هستند. گوشی شما، ریموت کنترلر لوکسین و سایر مراکز کنترلی دستورات کاربر را به هاب می فرستند. هاب نیز این فرامین را به سایر فعالسازهای سیستم مخابره می کند. هاب لوکسین مغز متفکر خانه هوشمند شماست.

نود سوییچینگ دو کاناله لوکسین

نود لوکسین عملکرد سویچینگ را انجام می دهد. این دستگاه کوچک می تواند پشت کلید و پریز خانه شما جاسازی شود، هرچند شما می توانید بسته به نیازتان آن را هر مکان دیگری استفاده کنید.

اپ لوکسین

اپ موبایل ما روش اصلی ارتباط شما با خانه هوشمندتان است. شما می توانید خطوط روشنایی را روشن و خاموش کنید. برای کنترل راحت تر آنها را گروه بندی کرده و به صورت گروهی روشن و خاموش کنید، سناریوهای روشنایی تعریف کرده و برنامه های زمان بندی را اعمال کنید.

این اپ برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی و همچنین دستگاه های اپل، با واسط کاربری فارسی در دسترس است.

قدم به قدم تا تحقق یک رویا

هوشمندسازی ساختمان در سالهای گذشته پیشرفت زیادی داشته است، ولی همچنان فاصله زیادی با خانه هوشمند ایده آل وجود دارد.

مسافت های زیاد قدم به قدم پیموده می شوند.

پشتیبان ما باشید تا این راه را سریع تر بپیماییم.

در سراسر ایران نماینده می پذیریم.

در صورتی که در زمینه های هوشمندسازی، برق ساختمان، نصب دوربین های مداربسته، و یا سایر زمینه های مرتبط فعال هستید می توانید برای دریافت نمایندگی خانه هوشمند لوکسین اقدام کنید.

دریافت نمایندگی