کنترل از راه دور با خانه هوشمند لوکسین

دسترسی مرکزی همه جانبه در خانه هوشمند لوکسین برای کنترل از راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
با استفاده از ماژول‌های مختلف کنترل از راه دور و طراحی پارامترهایی برای کنترل تجهیزات برقی می‌توانید دسترسی مرکزی همه جانبه داشته باشید.
همچنین کنترل خانه هوشمند و تجهیزات هوشمند خانه را به صورت همه جانبه دارید.
اپلیکیشن لوکسین بر روی انواع گوشی های اندروید، iOS، انواع تبلت‌ها و کامپیوترها قابل نصب است.

سیستم یکپارچه سازی IFTTT خانه هوشمند لوکسین

3 کاربرد کنترل از راه دور خانه هوشمند لوکسین

  1.  با کنترل از راه دور شما می‌توانید، انواع سناریو برای کنترل تجهیزات برقی، روشنایی، آبیاری هوشمند، سرمایش و گرمایش و… بسازید و کنترل خانه هوشمند خود را داشته باشید.
    با فشردن یک کلید از راه دور می‌توانید تجهیزات برقی را خاموش، روشن و یا زمان بندی کنید.
  2. بدون هیچ نگرانی و بدون نیاز به صرف کردن زمان، از خاموش بودن سیستم سرمایش و گرمایش، روشنایی و یا قفل بودن درب منزل اطمینان دارید.
  3. در محیط کار می‌توان با دسترسی مرکزی همه جانبه هنگام جلسه چراغ های اتاق جلسه را روشن کرد، و پرده ویدئو پروژکتور را تنظیم کرد یا سیستم سرمایش و گرمایش و… را کنترل کرد.

دسترسی مرکزی همه جانبه در خانه هوشمند لوکسین 

با استفاده از هاب لوکسین و سایر تجهیزات هوشمند سازی ساختمان و نصب اپلیکیشن لوکسین بر روی موبایل و یا تبلت، کاربر می‌تواند با تنظیم انواع سناریو کنترل تجهیزات خانه، ویلا و یا محل کار خود را داشته باشد.

دسترسی مرکزی همه جانبه در خانه هوشمند لوکسین

جهت اطلاع بیشتر از تجهیزات خانه هوشمند لوکسین می توانید به کاتالوگ محصولات مراجعه کنید. در صورتی که اطلاعات کافی را در کاتالوگ پیدا نکردید حتما با پشتیبانی لوکسین تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیازتان را از این طریق تأمین کنید.