در خانه هوشمند لوکسین این امکان را دارید بدون هیچ نگرانی هفته ها و ماه ها به سفر بروید، و خانه هوشمند خود را در برابر حوادثی مانند آتش سوزی، سرقت یا هر اتفاق غیر مترقبه دیگر کنترل کنید.

افزایش ایمنی خانه هوشمند در هنگام وقوع حادثه

5 کاربرد افزایش ایمنی خانه هوشمند در هنگام وقوع حادثه 

  1. با هوشمند سازی خانه می توانید در هنگام سفر از روی گوشی، خانه یا محل کار خود را به صورت زنده مانیتور و کنترل کنید تا موجب افزایش ایمنی ساختمان شود.
  2. نمونه دیگر زمانی است که خانه هوشمند دچار آتش سوزی می شود، در این هنگام هشدار اعلام حریق در گوشی کاربر نمایش داده می شود و همزمان آژیر خطر روشن می شود.
  3. همیشه هم حوادث هنگامی که بیرون از خانه یا محل کار هستید اتفاق نمی افتد، بلکه ممکن است حوادثی مانند زلزله و یا آتش سوزی و … هنگامی که در ساختمان حضور دارید رخ دهد، در این هنگام با فشردن کلید هشدار توسط کاربر چراغ های مسیر خروجی ساختمان روشن می شوند و بدون صرف زمان اضافی امکان خارج شدن از محل حادثه وجود دارد.
  4. از دیگر امکانات خانه هوشمند که موجب افزایش ایمنی خانه هوشمند می شود، شبیه ساز حضور است.
    این سناریو  کلیه اتفاق های روزهای عادی را ضبط می کند و مانند آنها را پیاده می کند و در مواقعی که اتفاق های غیر معمول بیفتد روی گوشی کاربر هشدار می دهد.
  5. با رخ دادن این حوادث آژیر خطر خانه هوشمند فعال می شود. که با صدای آژیر دیگران مطلع میشوند که اتفاقی رخ داده است.

نتیجه گیری

با هوشمند سازی ساختمان همه چیز تحت کنترل است و موجب افزایش ایمنی می شود.
تکنولوژی خانه هوشمند از بسیاری حوادث که ممکن است برای همه رخ دهد جلوگیری می کند، و با افزایش ایمنی درصد اتفاق های ناگوار کاهش می یابد. 

افزایش ایمنی خانه هوشمند در هنگام وقوع حادثه

جهت اطلاع بیشتر از تجهیزات خانه هوشمند لوکسین می توانید به کاتالوگ محصولات مراجعه کنید. در صورتی که اطلاعات کافی را در کاتالوگ پیدا نکردید حتما با پشتیبانی لوکسین تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیازتان را از این طریق تأمین کنید.